obóz w Bąkowie - informacje

LETNI OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY 5 - 11 sierpnia 2018

Obóz rozpoczynamy w niedzielę 5 sierpnia o godzinie 12:00 zbiórka na placu zabaw przy rzece. Dowóz dzieci we własnym zakresie.

Zakończenie i odbiór dzieci w sobotę 11 sierpnia o godzinie 12:00.

Miejsce: Ośrodek Turystyczno - Wypoczynkowy w Bąkowie, Kemping Nr 23 (teren basenu)

Dzieci będą spały w pokojach 3-osobowych, w miarę możliwości organizacyjnych uwzględnimy Państwa sugestie dotyczące rozmieszczenia dzieci w domkach. W tej sprawie proszę o kontakt najlepiej do środy pod tel. 503-114-175 (w piątek i sobotę może być ograniczony kontakt telefoniczny - w razie potrzeby proszę pisać SMS).

W programie min: treningi karate, joga, kąpiele w basenie, gry zespołowe, zabawy, konkursy sprawnościowe, wycieczka piesza, park linowy, ognisko, dyskoteka, zajęcia plastyczne i artystyczne.

Należy zabrać ze sobą: kimono, buty do zajęć w terenie - 2 pary, dres lub strój sportowy - wariant krótki i długi, pidżamę, przybory toaletowe, ręcznik, klapki, strój kąpielowy, środki do opalania, nakrycie głowy, okrycie wierzchnie, mały plecak, poczucie humoru. Zakazane są napoje gazowane i energetyzujące oraz chipsy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za telefony komórkowe dzieci, w razie potrzeby kontaktu z rodzicem udostępniam dziecku swój telefon.

Wszelkie leki należy przekazać opiekunom z opisem przeznaczenia, sposobem stosowania i nazwiskiem dziecka. Istnieje możliwość zdeponowania pieniędzy u opiekuna (Ewa Maciborko) w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem oraz kwotą w zł (proszę o drobne nominały). Na terenie ośrodka będzie możliwość zakupienia we własnym zakresie napojów, lodów czy frytek.

Kontakt: Ewa Maciborko, tel. 503-114-175

Życzymy miłego wypoczynku dzieciom i rodzicom WinkLaughing

2018-07-29 19:10 przez Ewa Maciborko

Wróć